Верифікований профіль
6
Місяців досвіду
5
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
40
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3413
Останній візит на сайт
вчора
Помогу сдать/продать/снять/купить квартиру, комнату, комерческую недвижимость

Продаж квартир (13)

  • FAKTOR | ФАКТОР
    85 000 $
    1 000 $/м²

    Середньофонтанська вул., 19-А

    ПРЕМІУМ єОселя єВідновлення Середній фонтан ЖК Чудо-город
    3 кімнати
    85 / 60 / 15 м²
    поверх 18 з 24
    2011 рік побудови
    сьогодні
    У продажу шикарна трикімнатна квартира в «Чудо-місті», 2 окремі спальні, вітальня з розкладним диваном, вікна в бік міста, євроремонт, гардеробна, вбудовані 2 великі шафи, 2 телевізори, 2 кондиціонери.
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    89 000 $
    1 534 $/м²

    Французький бульв., 22/2

    1 кімната
    58 / 29 / 17 м²
    поверх 18 з 23
    2016 рік побудови
    2 дні тому
    В продаже шикарная квартира в доме уровня люкс, панорамные окна с видом на море, полностью укомплектована мебелью и техникой, выполнен качественный ремонт, для просмотра звоните
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    155 000 $
    2 214 $/м²

    Краснова вул., 1-А

    3 кімнати
    70 / 50 / 12 м²
    поверх 16 з 24
    2024 рік побудови
    2 дні тому
    38444 Предлагается к продаже стильная техкомнатная квартира в ЖК 63 Жемчужина — современном проекте с продуманной инфраструктурой и высоким уровнем комфорта. В квартире выполнен качественный современный ремонт, установлены мебель и техника, что позволяет сразу заехать и жить без дополнительных вложений. Пространство организовано удобно и функционально, создавая уютную атмосферу для повседневной жизни. Дополнительным преимуществом является наличие лоджии, которая расширяет пространство и может стать отличной зоной для отдыха. Отличный вариант для тех, кто ищет готовое жильё в формате «заходи и живи» в современном жилом комплексе.
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    37 000 $
    841 $/м²

    Жаботинського вул. (Пролетарская улица), (Будинок 2)

    1 кімната
    44 / 30 / 10 м²
    поверх 25 з 25
    3 дні тому
    39698 Продам однокімнатну квартиру в зданому будинку ЖК Альтаїр 3 2 секція, 25 поверх 44 м² У будинку є генератор Ключі на руках
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    24 000 $
    1 200 $/м²

    Миколаївська дорога вул., (Будинок 1)

    1 кімната
    20 / 9 / 8 м²
    поверх 7 з 9
    2018 рік побудови
    3 дні тому
    39695 Продається квартира-студія МОЖНА ЗА ПРОГРАМОЮ ТА ВАУЧЕРОМ 20 кв. м Квартира розташована біля пляжу «Лузанівка». Будинок 9 поверхів, квартира на 7-му поверсі. Квартира з ремонтом, меблями та технікою. Поруч знаходяться метро, АТБ, прибудинковий ринок, заправка, аптеки та все необхідне. Через дорогу центральний пляж «Лузанівка». Зручна транспортна розв'язка, можна дістатися до будь-якої точки міста. Для отримання додаткової інформації або з питань продажу телефонуйте.
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    90 000 $
    2 045 $/м²

    Генуезька вул., (Будинок 2)

    1 кімната
    44 / 30 / 10 м²
    поверх 21 з 26
    2025 рік побудови
    3 дні тому
    У продажу шикарна квартира з видом на море, укомплектована всією побутовою технікою та меблями, виконано дорогий дизайнерський ремонт, для перегляду телефонуйте.
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    95 000 $
    2 159 $/м²

    Генуезька вул., (Будинок 2)

    1 кімната
    44 / 30 / 10 м²
    поверх 9 з 26
    2025 рік побудови
    3 дні тому
    У продажу шикарна квартира в ЖК Еллада, укомплектована побутовою технікою та меблями, виконано дизайнерський ремонт, для перегляду телефонуйте
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    27 000 $
    1 227 $/м²

    Ізюмська вул., (Будинок 2)

    1 кімната
    22 / 10 / 10 м²
    поверх 5 з 5
    2016 рік побудови
    4 дні тому
    38829 Продам смарт-студію з продуманим простором. Компактна квартира площею 22 м² з функціональним плануванням, розташована на 5 поверсі. Особливість — наявність мансарди (другого рівня), яка чудово підійде під спальну зону або затишне місце для відпочинку, звільняючи основний простір. Квартира світла та зручна, ідеальна для самостійного життя або як інвестиція під оренду.
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    210 000 $
    2 625 $/м²

    Фонтанська дорога вул., 25Ж

    2 кімнати
    80 / 60 / 10 м²
    поверх 9 з 26
    2021 рік побудови
    4 дні тому
    39021 Простора та продумана квартира площею 80 м² із сучасним дизайнерським ремонтом, де кожна деталь працює на комфорт та естетику. Планування включає дві окремі спальні, одна з яких — майстер-спальня, а також простору кухню-вітальню з виходом на терасу — ідеальний простір для відпочинку та прийому гостей. Інтер'єр виконано з використанням якісних матеріалів в актуальному стилі. У зонах санвузлів, на кухні та в передпокої передбачено теплу підлогу, що створює додатковий затишок у будь-яку пору року. Квартира повністю укомплектована технікою Bosch та сантехнікою Grohe, що підкреслює високий рівень оснащення. Розташована на комфортному 9 поверсі, поєднує в собі функціональність, стиль та я...
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    45 000 $
    1 286 $/м²

    Князя Ярослава Мудрого просп., 17

    ПЕРЕУСТУПКА
    1 кімната
    35 / 20 / 12 м²
    поверх 7 з 17
    1993 рік побудови
    1 міс. тому
    У продажу однокімнатна квартира в ЖК «Одеські традиції» на Глушка. Центр Таїрова, зручна та затребувана локація. Квартира з частково виконаним ремонтом, без меблів. Можна одразу завершити оздоблення під себе без зайвих витрат на демонтаж. Планування зручне, квартира світла та тепла. Будинок сучасний, територія впорядкована. Поруч є все необхідне для життя: магазини, супермаркети, школи, транспорт. Хороший варіант як для проживання, так і під оренду. Переуступка включена у ціну.
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    65 000 $
    1 016 $/м²

    Небесної Сотні просп. (Маршала Жукова), 5

    3 кімнати
    64 / 40 / 15 м²
    поверх 3 з 5
    1 міс. тому
    Продається затишна 3-кімнатна квартира на проспекті Небесної Сотні, біля Сіті-центру. Розташована на зручному 3-му поверсі 5-поверхового будинку, загальна площа — 64 м². Ідеальний варіант для сім’ї, готове житло без зайвих вкладень. Квартира світла, тепла, у хорошому житловому стані — можна одразу заїжджати. Металопластикові вікна, утеплений балкон із радіатором, газове опалення, бойлер та посудомийна машина. Встановлено кондиціонер для комфортного клімату в будь-яку пору року. Є місце під гардеробну та комора. Усі комунікації та електрика замінені. Чиста парадна, тихі сусіди. Район із розвиненою інфраструктурою: школи, дитячі садки, спортивні майданчики, супермаркети та торговий центр Сіт...
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    65 000 $
    1 083 $/м²

    Дача Ковалевського вул., 5

    2 кімнати
    60 / 40 / 18 м²
    поверх 7 з 26
    2026 рік побудови
    1 міс. тому
    У продажу двокімнатна квартира у житловому комплексі «Посейдон». Квартира простора, зі зручним плануванням: дві роздільні кімнати, що забезпечує комфорт для проживання сім'ї або здачі в оренду. Стан від будівельників дозволяє реалізувати власний дизайн-проєкт та створити інтер'єр на свій смак. Будинок розташований на закритій упорядкованій території з доглянутим подвір’ям та зонами для відпочинку. Чудова локація біля моря: у пішій доступності знаходяться пляж, парк, магазини, супермаркети, кав’ярні, аптеки та вся необхідна міська інфраструктура. Зручне місце для комфортного життя біля моря або вигідної інвестиції.
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    79 000 $
    1 837 $/м²

    Краснова вул., (66 перлина)

    1 кімната
    43 / 38 / 5 м²
    поверх 3 з 24
    2025 рік побудови